اخبار و اعلانات

استفاده از نرم افزارهای مشابه یاب

نویسندگان گرامی لطفا توجه داشته باشند که مدیریت این نشریه بر اساس اطلاعیه دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور پژوهشی وزارت متبوع و به منظور صیانت از حقوق و مالکیت فکری و معنوی پژوهشگران و نویسندگان مقالات علمی و نیز جلوگیری از انتشار تحقیقات تکراری، پیش از پذیرش نهایی و یا انتشار مقالات از نرم افزارهای مشابه یاب استفاده خواهد نمود.

مطالعه بیشتر

امکان رفع اشکال نگارشی نام نویسندگان محترم

*نویسندگانی که مقالات آنها در شماره های 25 تا 28 چاپ شده است درصورت نیاز به اصلاح مشخصات نویسندگان با ایمیل نشریه مکاتبه نمایند.

مطالعه بیشتر

توضیح در باره عدم امکان تغییر جایگاه و ترتیب نام نویسندگان محترم

*پژوهشگران گرامی توجه داشته باشید اسامی نویسندگان درهنگام چاپ به ترتیبی که در نسخه اولیه ارسال شده خواهد بود وهیچ گونه تغییری مانند اضافه نمودن اسم وجابه جایی بعد از ارسال مقاله امکان پذیر نخواهد بود.

مطالعه بیشتر

توضیحاتی در باره روند داوری همزمان مقالات نویسندگان محترم

* طبق آیین نامه کمیسیون بررسی نشریات، نشریات علمی پژوهشی مورد تأیید آن سازمان نمی توانند بیشتر از ده درصد مقالات چاپی در یک سال را به مقالاتی از یک نویسنده تکراری تخصیص دهند. پیرو این بند آیین نامه هر نویسنده حداکثر دو مقاله در جریان بررسی و آماده چاپ در نشریه می تواند داشته باشد و تا تعیین تکلیف  یا انتشار آن مقالات، نشریه نمی تواند مقاله جدیدی را از ایشان وارد فرایند داوری نماید. همچنین از مقالات پذیرفته شده هر نویسنده،بیشتر از یک مقاله در سال منتشر نخواهد شد.

مطالعه بیشتر

تغییر در شماره حساب دانشگاه جهت دریافت هزینه داوری و چاپ از صاحبان مقالات (جدید)

به اطلاع محققین محترم می رساند پیرو مصوبه هیات رئیسه محترم دانشگاه مازندران در تاریخ 95/04/26 مقرر گردید جهت  بررسی مقالات(هزینه داوری) مبلغ ششصد هزار ریال(600.000)   و  جهت  چاپ مقالات مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال  (1.500.000) از نویسندگان مسئول دریافت شود. برای این کار می توان از سامانه پرداخت آنلاین همین پژوهشنامه که به تازگی  برپا شده بهره گرفت. نویسندگان مسئول می توانند بعد از پرداخت مبلغ مورد نظر، فیش واریزی را از طریق سامانه نشریات بخش اضافه کردن فایل ها، نوع فایل (فایل تکمیلی/اضافی) همراه مقاله ارسال نمایند و یا به آدرس j_sport@umz.ac.ir ...

مطالعه بیشتر

بررسی دوره ای نارسایی های فرایند کاری پژوهشنامه

بررسی دوره ای نارسایی های فرایند کاری پژوهشنامه مدیریت ورزشی و رفتار حرکتی از همه نویسندگان گرامی خواهشمندیم اگر وقفه ای در فرایند داوری مقاله آنان رخ داده تا پایان شهریور 1397 ترجیحا از طریق ایمیل نشریه   j_sport@umz.ac.ir و یا پیامک و یا تلگرام به شماره 09111125098 به مدیر داخلی اطلاع دهند تا رفع اشکال شود. خواهشمند است تا آنجا که امکان دارد از تماس تلفنی خودداری فرمایند.

مطالعه بیشتر